YÖNETİM KURULU


Sinan KÜÇÜKBAYRAKOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

1976 yılında Ankara ‘da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara ‘da tamamlamıştır. 1989 yılında aile şirketinde başladığı çalışma hayatına, 1999 yılında kendisine ait SİNAN Dekorasyon Ltd. Şti. ‘ni kurarak profesyonel iş hayatına devam etmiştir. 2014 yılına kadar yurtiçi ve yurtdışındaki birçok önemli üstyapı projelerinde alt yüklenici olarak yer almış ve taahhüdündeki projeleri başarı ile tamamlamıştır. 2014 yılında büyüyen iş hacminden dolayı ortakları ile beraber SİNTAŞ Mühendislik İnşaat Ltd. Şti. ‘ni kurmuşlardır. Halen SİNTAŞ Mühendislik firmasında Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmekte olan Sinan KÜÇÜKBAYRAKOĞLU aynı zamanda iştirak firmalarından olan SİNTAŞ Prekast Ltd. Şti. ‘nde de Yönetim Kurulu Başkanı ‘dır. Sinan KÜÇÜKBAYRAKOĞLU, evli olup 3 çocuk sahibidir.

 


İsmet SARIDUGAN

Yönetim Kurulu Üyesi

1983 yılında Çorum’da doğan, ilk, orta ve lise öğrenimini Çorum’da tamamlayan İsmet SARIDUGAN, çalışma hayatına 2000 yılında Ankara’da başlamıştır. 2007 yılında TURUVA İnşaat Ltd. Şti’ni kurmuştur. 2014 yılına kadar Türkiye’nin önde gelen çeşitli taahhüt firmalarının hem yurt içi hem de yurt dışındaki birçok önemli üst yapı projelerinde alt yüklenici olarak yer almıştır. 2014 yılından itibaren büyüyen faaliyetlerinden dolayı ortakları ile beraber SİNTAŞ Mühendislik İnşaat Ltd. Şti’ni kurmuşlardır. Halen SİNTAŞ Mühendislik firmasında Mali ve İdari İşlerden sorumluYönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmekte olan İsmet SARIDUGAN aynı zamanda iştirak firmalarından olan SİNTAŞ Prekast Ltd.Şti. ‘nde Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de üstlenmiştir. Evli, 3 Çocuk sahibi olan İsmet SARIDUGAN Türkiye Ekonomi Kulübü Üyesidir.

 


Bilal Nadir ERCAN

Yönetim Kurulu Üyesi

1986 yılı Ankara doğumlu olan B. Nadir ERCAN,ilk, orta ve lise öğrenimini Kırıkkale’de tamamlamıştır. 2007 yılında İsmet SARIDUGAN ‘ın kurmuş olduğu TRUVA İnşaat Ltd.Şti’de iş hayatına başlamıştır. 2014 yılına kadar yurtiçi ve yurtdışındaki birçok önemli üstyapı projelerinde görev almıştır. 2014 yılından itibaren ortakları ile beraber SİNTAŞ Mühendislik İnşaat Ltd. Şti’yi kurmuşlardır. Halen SİNTAŞ Mühendislik firmasında uygulamadan sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmekte olan Bilal Nadir ERCAN aynı zamanda iştirak firmalarından olan SİNTAŞ Prekast Ltd. Şti’de de Yönetim Kurulu Üyesi görevini üstlenmiştir. B. Nadir ERCAN, evli olup 2 çocuk sahibidir.

 


Serdar Tayfun SAYDAM

Yönetim Kurulu Üyesi

1978 yılında Burdur’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Burdur’da tamamlamıştır. 1998 yılında Antalya’da kariyer hayatına başlamıştır. 2006 yılına kadar yurt içi ve yurt dışındaki çeşitli üst yapı projelerinin farklı kademelerinde görev almıştır. 2006 yılında kendisine ait BATUSAN İnşaat Ltd. Şti. firmasını kurmuştur. 2008 yılında Sinan KÜÇÜKBAYRAKOĞLU ile beraber SİNAN Dekorasyon Ltd. Şti’de çalışmalarına devam etmiştir. 2014 yılında ortakları ile beraber SİNTAŞ Mühendislik İnşaat Ltd. Şti’yi kurmuşlardır. Halen SİNTAŞ Mühendislik firmasında uygulamadan sorumluYönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmekte olan S.Tayfun SAYDAM aynı zamanda iştirak firmalarından SİNTAŞ Prekast Ltd. Şti’de Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de yürütmektedir. S. Tayfun SAYDAM, evli olup 2 çocuk sahibidir.